Venus

Linia Venus to przepiękne, eleganckie kawiarki o minimalistycznym designie i najwyższej funkjonalości. Są wykonane ze stali nierdzewnej z rączką z nienagrzewającego się tworzywa. Są produktowane w wielu rozmiarach. Wszystkie rozmiary powyżej 4 tz (przeznaczonego na 4 filiżanki espresso) mogą być używane palnikach gazowych, elektrycznych oraz indukcyjnych. Rozmiar 2 tz (przeznaczony na 2 filiżanki espresso) może być używany na palniach gazowaych i elektrycznych.

Kawiarka do Cappuccino

Mukka

Mukka to fenomenalna, łaciata kawiarka przeznaczona dla miłośników… Kawy z mlekiem! Poza klasycznym mechanizmem parzenia kawy, Mukka posiada specjalną dyszę, która spienia mleko wlewane do górnego zbiornika. Dzięki temu można w niej przygotować przepyszne cappuccino! Jest wykonana z aluminium, posiada czarne uchwyty z tworzywa sztucznego. Pozwala na jednorazowe zaparzenie 2 filiżanek cappuccino (po ok. 220ml), jej całkowita pojemność to 440 ml. Kawiarka Mukka może być używana na palnikach gazowych oraz elektrycznych.

Moka Express

Kawiarki, od których wszystko się zaczęło! To właśnie ten model był pierwszym na świecie wynalazkiem, który pozwolił na zaparzanie niezwykle aromatycznego espresso we własnym domu. Moka Express to linia wykonana z wypolerowanego stopu aluminium, z czarnymi uchwytami z tworzywa sztucznego. Kawiarka Moka Express może być używana na palnikach gazowych oraz elektrycznych, występuje aż 8 rozmiarach!

Moka Induction

Nowoczesny model klasycznej kawiarki stworzony z myślą o użytkownikach kuchenek indukcyjnych – i nie tylko! Kawiarka Moka Induction jest wykonana ze stali i aluminium, posiada czarne, silikonowe uchwyty, jest produkowana w kilku wersjach kolorystycznych i w dwóch rozmiarach – 3 tz i 6 tz, przeznaczonych do zaprzenia odpowiednio: 3 i 6 filiżanek espresso. Kawiarka Moka Induction może być używana na palnikach gazowych, elektrycznych oraz indukcyjnych.

Fiammetta

Fiammetta to linia kawiarek tętniących radością – najwyższa jakość i żywa kolorystyka, dla wszystkich tych, którzy chcą ubarwić swoje poranki! Linia Fiametta może być używana na palnikach gazowych oraz elektrycznych.

Brikka

Linia kawiarek ze specjalnym systemem, gwarantującym rewelacyjną konsystencję kawy z cudowną cremą. Brikka jest odlewana z aluminium, posiada klasyczny kształt i czarne uchwyty z tworzywa sztucznego, może być używana na palnikach gazowych oraz elektrycznych. Występuje w rozmiarze 2 tz i 4 tz.

Musa

Kawiarki dla miłośników prostoty. Są wykonane ze stali nierdzewnej z rączką z nienagrzewającego się tworzywa. Są produkowane w wielu rozmiarach. od 1 tz do aż 10 tz. Wszystkie rozmiary powyżej 4 tz (4 filiżanki espresso i więcej) mogą być używane na palnikach gazowych, elektrycznych oraz indukcyjnych. Rozmiary: 1 i 2 tz mogą być używane na palnikach gazowych i elektrycznych.
Add to cart